En kaliteli Leylandi fidanlarını üretiyoruz

TÜRKİYE' NİN EN KALİTELİ LEYLANDİ FİDANLARINI ÜRETİYORUZ

Bize uğramadan, bize sormadan Leylandi fidanı satın almayın. Fiyatları karşılaştırın, kaliteyi karşılaştırın, leylandi fidanlarımızın farkını kalitesini siz de anlayacaksınız. Türkiye' de çiçek ve fidan üretiminde kendini kanıtlamış İzmir' in Bayındır ilçesinde en kaliteli leylandi fidanlarımızı, çam fidanlarımızı üretiyoruz. İletişim numaramızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.


Leylandi fidanını, satıcısından değil direkt üreticisinden almanın en kolay yolunu sizlere sunuyoruz. Üretici olarak fidanlıklarımızda yetiştirdiğimiz, gözümüz gibi bakıp büyüttüğümüz en kaliteli leylandi fidanlarını bizden temin edebilirsiniz.


Leylandi fidanlarının satışı sonrasında tek dileğimiz, aldığınız fidanlara, en azından bizim gösterdiğimiz ihtimam ve özenle gerekli bakım ve sulamasının yapılmasıdır. Kuruyan, yok olan her ağaç, insanlı adına büyük bir kayıp olmasının yanı sıra, bizleri üretici olarak ayrıca ziyadesiyle üzmektedir.7/24 bize ulaşabilir, her türlü destek ve bilgiyi alabilirsiniz. Unutmayın size bir telefon kadar uzağız!No Response to "En kaliteli Leylandi fidanlarını üretiyoruz"

Yorum Gönder